ALESSANDRO INTERNATIONAL

Alessandro

Internetowy sklep alessandro z lakierami do paznokci

Misja

Od 1989 roku alessandro jest synonimem najwyższej jakości, ekskluzywności i innowacji. Nasze standardy są niezmienne od samego początku: Nie satysfakcjonuje nas, że jesteśmy dobrzy – chcemy być lepsi! To jest motto z którego jesteśmy dumni i nasza nadrzędna wartość od ponad 25 lat.

Marka

alessandro International to nr 1 na świecie w szeroko rozumianej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Stały rozwój, innowacje chronione patentem, najwyższa jakość produktów, 4 kolekcje trendów w roku oraz wieloetapowy system szkoleń gwarantują naszym partnerom sukces rynkowy. 

Alessandro

Historia

Gdy właścicielka firmy alessandro – Silvia Troska po raz pierwszy 30 lat temu, zetknęła się z techniką przedłużania paznokci w Ameryce, ten system był w Europie zupełnie nie znany. Pomysł tworzenia paznokci o zróżnicowanych kształtach, długościach i barwach był niezwykłą inspiracją. Dla wielu kobiet okazał się możliwością zadbania o piękno i idealnym rozwiązaniem problemów płytki paznokcia. Początkowe przedłużanie paznokci możliwe tylko dzięki jednej technice i kliku produktom. W międzyczasie nowoczesny design paznokci niewiarygodnie się rozwinął oferując klientom wiele systemów i produktów upiększających paznokcie.

Produkty

alessandro International to wyjątkowe linie do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp, a przede wszystkim szerokie spektrum żeli światłoutwardzalnych, to nr 1 na świecie w szeroko rozumianej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. To również akcesoria i narzędzia do pracy oraz wyposażenie salonów. Najważniejsze linie produktowe to:

StriplacPierwszy na świecie lakier peell-off – czyli trwały lakier usuwany bez użycia zmywacza. Spełnienie marzeń wszystkich kobiet!​
żele alessandroBezkwasowe żele alessandro, nr 1 na świecie​
nail spaUnikalna linia pielęgnacyjna dostosowana do zróżnicowanych wymagań różnych typów paznokci​
Hand!spaPielęgnacja dłoni wellness dopasowana do indywidualnych potrzeb skóry​
pedix

Rozpieszczająca i skuteczna pielęgnacja stóp​

PROLAQ

Nowe, odporne na zarysowania lakiery hybrydowe UV/LED, przeznaczone do profesjonalnej koloryzacji paznokci w salonach.

AcryLOVE

Innowacja do modelowania paznokci. AcryLOVE to PolyŻel, który łączy w sobie najlepsze właściwości żelu i akrylu.

FX One Colour & Gloss 

REWOLUCJA W KOLOROWYCH ŻELACH - To wyjątkowe właściwości i moc korzyści!

 


KATALOG ALESSANDRO PDF