Ionto ComedO firmie

IONTO COMED to od ponad 30 lat lider rynku europejskiego w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie wyposażenia gabinetów kosmetycznych, hoteli spa & wellness oraz gabinetów medycznych. Prekursor wielu nowatorskich rozwiązań stosowanych w produkowanym przez siebie sprzęcie kosmetycznym. Stały rozwój sprzedaży wraz z równoległym wprowadzaniem na rynek najnowszych, rewolucyjnych rozwiązań technicznych zaowocował olbrzymim sukcesem. Za swoje produkty zarówno w dziedzinie kosmetologii jaki i podologii firma wielokrotnie wyróżniana prestiżową nagrodą Beauty Forum Award. Najwyższa jakość i wyjątkowa niezawodność naszych urządzeń, produkowanych w oparciu o system jakości DIN EN ISO 9001 i DIN EN ISO 13485 sprawiają, że do grona naszych zadowolonych klientów należą najbardziej renomowane hotele oraz ośrodki Welness i SPA, jak również ekskluzywne gabinety kosmetyczne w całym kraju.  

Produkty

Oferta Ionto Comed to przede wszystkim ekskluzywne wyposażenie gabinetów kosmetycznych i podologicznych.W naszej ofercie znajdziecie Państwo większość z niezbędnych w każdym gabinecie urządzeń min. w pełni zautomatyzowane łóżka Wellness, fotele kosmetyczny, urządzenia wielofunkcyjne, vapozony, mezoterapię mikroigłową fale radiowe, ultradźwięki, frezarki do pedicure, frezy i instrumenty, krzesła, pomocniki gabinetowe, lampy bezcieniowe urządzenia do analizy skóry, kawitacji, urządzenia do depilacji, sterylizacji i wiele innych.


 

Szkolenia

O poziom Państwa szkolenia i możliwość poszerzania interesującej wiedzy z zakresu obsługi naszych urządzeń zawsze zadba zespół naszych wykwalifikowanych trenerów.


Serwis 

Służymy Państwu również usługami naszego serwisu który sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów usunie każdą usterkę.