REVIDERM SKINTELLIGENCE

System Reviderm

Aktualny stan wiedzy dotyczący skóry ciała człowieka w połączeniu z najnowszymi odkryciami z zakresu kosmetologii i dermatologii udowodniły skuteczność innowacyjnych koncepcji pielęgnacji i leczenia skóry. Dzięki tym odkryciom powstał SYSTEM REVIDERM Skin Intelligence – inteligentnie łączący mikrodermabrazję aparatem z preparatami aktywnie oddziałującymi na komórki skóry oraz naśladującymi substancje budujące skórę w profesjonalnym zabiegu dermatologiczno-kosmetycznym.

Mikrodermabrazja

Kontrolowana mikrodermabrazja jako podstawowy obszar działania systemu - jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie bazowej (podstawnej) dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone. Substancje biologicznie aktywne wnikają w głąb skóry z większą łatwością. Wynik: biologicznie odmłodzona skóra, spłycenie zmarszczek, likwidacja blizn, rozstępów, cellulitu, oczyszczenie etc.

Skin Peeler – „mercedes” wśród urządzeń do mikrodermabrazji

W 2013 roku REVIDERM Skin Peeler po raz ósmy został nagrodzony prestiżową statuetką BEAUTY FORUM AWARD – jedną z najważniejszych nagród w segmencie profesjonalnej kosmetyki w centralnej Europie. Nagrody te potwierdzają wysoką jakość naszych produktów: made in Germany.

Nowa generacja urządzeń  REVIDERM Skin Peelers – najnowsze osiągnięcie technologiczne! 

Elektroniczna regulacja mocy
Automatyczne czyszczenie filtra 
System tuba w tubie
Urządzenie bezpyłowe – nowy wymienny pojemnik jednorazowego użytku Skin Peeler New Generation  jest również dostępny opcjonalnie – z ultradźwiękami.