Cosmetic Group

Łóżka kosmetyczne

Łóżka kosmetyczne – firma Ionto Comed posiada w swojej ofercie niezwykle szeroką gamę łóżek i foteli kosmetycznych. Od najprostszych z jednym napędem elektrycznym do bardziej zaawansowanych w pełni automatycznych łóżek i foteli, które można indywidualnie skonfigurować.

Ionto Wellness – To optymalny wybór dla zabiegów kosmetycznych, masaży, zabiegów SPA i wellness. Łóżko/ leżanka IONTO WELLNESS łączy w sobie doskonałą funkcjonalność z optymalnym komfortem zabiegu. W pełni automatyczne, sterowane za pomocą pilota dopasuje się do każdej pozycji zabiegowej. Dostępne w dwóch szerokościach 76 i 85 cm. Wąska stopa łóżka/ leżanki (52 cm) pozwala na swobodną pracę oraz możliwość wykonywania punktowych masaży uciskowych. Nowy rodzaj materaca , opcja ogrzewania oraz regulowane podłokietniki i zagłówek to kolejne atuty, które czynią IONTO WELNESS jeszcze bardziej wszechstronnym i ekskluzywnym.

Ionto Wellness Balanceto bardziej zaawansowana wersja łóżka Ionto Wellness. W pełni automatyczne z 4 napędami elektrycznymi (regulacja oparcia pleców, wysokości, podnóżka oraz kąta nachylenia łóżka). Nowy rodzaj materaca (poduszkowy) zapewnia doskonały komfort podczas zabiegu. Łóżko/ leżanka wyposażona została w moduł muzyczny oraz wibracyjny mikromasaż. Oprócz pilota którym kosmetyczka ustawia pozycje fotela łóżko zostało wyposażone w pilota dla klienta, na którym wybiera on rodzaj muzyki, jej głośność, rodzaj masażu, jego intensywność oraz intensywność ogrzewania.

Ionto Komfort Xtension -  fotel w pełni automatyczny o wyjątkowo nowoczesnym wyglądzie idealnie dostosowany do najnowszych trendów w gabinetach kosmetycznych i gabinetach masażu. Obite z obu stron podłokietniki pozwalają na przeprowadzenie komfortowego zabiegu także w pozycji na brzuchu. Możliwość dostosowania do indywidualnych oczekiwań poprzez wybór dodatkowych opcji m.in. ogrzewania, materaca poduszkowego, regulowanej długości podnóżka czyni go wyjątkowo wszechstronnym. W osiągnięciu idealnej, wygodnej pozycji  nawet osobom bardzo wysokim pomaga 5-ty napęd, odpowiedzialny za wydłużenie głębokości siedziska.

Ionto Komfort Xdream – Fotel kosmetyczny z w pełni automatyczną regulacją wszystkich pozycji zabiegowych. Nowoczesny design oraz gwarantowana jakość IONTO COMED w połączeniu z niską ceną czynią ten fotel niezwykle atrakcyjnym. Możliwość regulacji długości podnóżka pozwala na wygodne przeprowadzenie zabiegu pedicure. Dodatkowe atuty to łatwy do pielęgnacji materac medyczny oraz opcja ogrzewania.

Ionto Ergo - w pełni automatyczne łóżko IONTO ERGO do masażu, zabiegów kosmetycznych i pedicure. Możliwość zdjęcia zagłówka gwarantuje komfort podczas wykonywania masażu karku. Dostępne z dwoma rodzajami materaca poduszkowym i medycznym.

Ionto Komfort Typ 4 Bodycontour - komfortowe w pełni automatyczne łóżko z nowym rodzajem pokrycia, które gwarantuje wygodę nawet podczas dłuższych zabiegów.

Ionto Comfort Typ 4 Bodyform - w pełni automatyczne łóżko IONTO KOMFORT TYP 4 BODYFORM z wiskoelastycznym materacem dostosowującym się do kształtów ciała. Wyjątkowy komfort w dolnym odcinku kręgosłupa dzięki pompce umożliwiającej dostosowanie oparcia do kształtów naszych pleców. Dzięki możliwości zainstalowania specjalnego zagłówka i oparcia na ręce doskonale nadaje się także do masażu.

Ionto Universal A1 - półautomatyczne łóżko zabiegowe z elektryczną regulacją wysokości oraz manualną regulacją oparcia pleców i podnóżka. Wysuwany podnóżek gwarantuje duży komfort pracy podczas zabiegu pedicure. Wysuwany zagłówek, który po odwróceniu tworzy otwór na twarz, pozwala na wygodne wykonanie masażu. Sterowane z pomocą pedała nożnego.